tytuł

Czyli kurs na strategiczne myślenie...

środa, 1 października 2014

Top 3 września_ profile Facebookowe

Brak wpisów w ostatnim...czasie pominę znaczącym milczeniem...
Za to zacznę od osobiście ulubionego tematu, tzn. Fejsbunia.
O ile profile marek nie są w ostatnim czasie godne uwagi, o tyle z miesiąca na miesiąc wykluwają się coraz nowsze perły tematyczne, zrzeszające tysiące fanów every single day!

Myślałam, że fala niezapomnianych miejsc, tekstów etc. profili już się przejadła. A jednak, jak duże mózgi, tak wiele pomysłów. Zatem...

1. Polish your English With Donald, na fali zmian politycznych szybko wykorzystany lapsus słowny pana Premiera. Poniżej najciekawsze, kreatywne kwiatki.


2. To samo zdjęcie Bogusława Lindy codziennie. Absolutny hit, nie wiadomo skąd, nie wiadomo czemu- najprostszy profil w prowadzeniu ever. Trudno dodać ulubione, bo każde ze zdjęć zamieszczonych na profilu nim właśnie jest, za to teksty w postach czasem wyśmienicie zaskakujące.

Nowy miesiąc a zdjęcie jak co dzień to samo. To właśnie Wam dajemy tę radość, nasi fani i nie przestaniemy. Dzięki za wsparcie!- 
Z okazji 12 tysięcy fanów - to samo zdjęcie.
30 tysięcy! Z tej okazji - sonda. Które zdjęcie wrzucone do tej pory było najlepsze? 
3. Założony 13 września profil Gdzie jest mój hajs z komunii? to propozycja mocno egzystencjalna. Na profilu znajdziemy totalny mix tematyczno, formatowy, rekordzista w kategorii liczba fanów/ na dni istnienia. Pozwoliłam sobie wyróżnić komunijne zdjęcia...z nutką nostalgii w tle i łzą w oku...

I na koniec, jako że miało być to top 3, a nie top 4, totalna świeżynka, creme de la creme- w dodatku o tematyce foodowe, wręcz foodpornowej!
Profil założony 20h temu, zdobył już prawie 3 tysiące fanów, w tym mój LIKE, przez co jeszcze zalicza się do września, a już pretenduje do miana lidera.
Wulgarny poradnik kulinarny, bo o nim mowa to nie mniej, ni więcej, a przepisowanik bogaty w przekleństwa. Można by rzec prostacki, nic nowego nie odkryli, ale... #mnieśmieszy. I o to chyba chodziło...

Znajomi z fejsa wiedzą co dobre i nośne.
Ostatnia wisienka to https://www.facebook.com/skurwysynskiezwierzeta 43k fanów w 6 dni- szacun. Z poprawności politycznej wstawiam tylko linka, ale każdy widzi nazwę :)


Dziękuję za uwagę...
#rzuciłamikrofon